פנטזיות על הבוקר

סקס , תמונות ארוטיות

פנטזיות על הבוקר

בימים אחרונים אני מתעוררת עם מחשה אחד. אתם יודעים איך זה, כאשר כבר התערערותי ואין לך כוח לקום מהמיטה, השעון מעורר מצלצל ובחוץ גשם. אם לא הייתי לבד עכשיו…

אני מציירת אותה במחשבות שלי. היא קטנה,יותר נמוכה ממני. כאשר אנחנו מתחבקים כדי להגיד שלום היא נאלצת לעמוד על קצות האצבעות. עיניים חומות, חייך עדין, שערות לא מסודרות ואצבעות רזות. היא תמיד לבושה בסוודרים מוזרים ואין לה מוסג עד כמה אני משוגעת עליה.

די קריר בחדר, היד שלי מחליקה על השדיים שלי באיטיות. אני אוהבת את השדיים שלי הם בדיוק בגודל שרוב הגברים אוהבים, לא יותר מידי גדולים ולא יותר מידי קטנים. החולצה מפריעה לי ואני מזיזה אתה למלה. מעניין מה היא הייתה עושה עכשיו אם היא הייתה כאן? אם היינו מתעוררים ביחד אחרי מפגש אינטימי בלילה…

היא אוהבת לשחק איתי, לנשוך את האוזן , לנשק את הצוואר , שדיים עד לרגע שאני כבר לא יכולה ,עד הרגע שאני מתחילה לנשק אותה בחזרה. הידיים שלי גולשות על הצוואר שלה ונכנסות לשערות שלה. הגוף שלי צמוד אליה,אני מרגישה את כל העיכולים של הגוף שלה.

כשאנחנו מפסיקים להתנשק אני מביטה בעיניים שלה. הדבר היחיד שאני רואה שם זה תשוקה מינית חזקה. היא רותה המשך, עכשיו.

ואנחנו ממשיכים.

המיטה צרה מאוד, אבל אנחנו לא צריכים יותר. אני מורידה את החולצה שלה ,מנשקת את הצוואר שלה, יורדת לשדיים שלה ומשם עוד יותר למטה….לא , עדיין לא, מוקדם מידי. גם אני רוצה לשחק איתה קצת.

אני לוחצת את הידיים שלה למיטה ומתחילה לנשק את כל הגוף שלה. נשיקות מהירות או ארוכות וסקסיות. אני מחקה עד שהיא תגיד משהו.

היא מכופפת את הגוף שלה כלפיה, כאלו היא רוצה להשתחרר ולהיצמד אלי באותו זמן. כל נשיקה שלי גורמת לה להוציא צליל חדש , כאילו שהיא כלי נגינה ואני הנגן.

שנינו מוותרים כמעט באותו זמן, היא פותחת את הפה כדי להגיד משהו ואני מנשקת אותה. עכשיו זה זמן….אני יורדת למטה. אני מלקקת את השפתיים של הכוס שלה. מלקקת את הדגדגן. האצבעות שלי נכנסות לתוכה ואני מתחילה לזיין אותה. היא כבר מספיק חרמנית וגומרת מהר.

שנינו שוכבים על המיטה ונושמים עמוק, את מחייכת "עכשיו תורי" יוצא לך בלחישה.

והשעון המעורר בחדר שלי מצלצל בפעם השלישית. אני חושבת שאני יודעת מה אני יספר לה היום בעבודה. ואולי מחר אני כבר לא יתעורר לבד

Tags: