מפגש אינטימי בבית מלון

סקס , עיסוי ארוטי

מפגש אינטימי בבית מלון

מתנה יותר טובה ליום הולדת לא יכולתי לצפות. אני בת 19 והוא מגיע לביקור. לפגישה האינטימית הזאת הייתי 100% מוכנה. התקרבתי לבית מלון שלו, כמובן שהייתי מאוד מתרגשת. פחדתי שהמראה שלי ייהרס בדרך. כל כך הרבה עבודה על המייקאפ.

הוא פגש אותי בלובי של המלון וכבר שם התחלנו להתנשק בתשוקה כל כך חזקה שחלק מאנשים אפילו הסתובבו. בחדר כבר חיקו לנו שמפניה, שוקולד ופרות. הורדתי את המעיל שלי שמתחתיו הייתה חולצה מכופתרת צמודה, חצאית קצרה וגרביונים שחורים סקסיים. כמובן שעקבים גבוהים נתנו גימור נחמד למראה המפתה שלי. שתינו כמה כוסות של שמפניה, סיפרתי לו על כל מה שהיה בזמן שלא היינו ביחד. כבר בלובי של בית מלון הרגשתי שהרגשות שלנו עדיין חזקות.

שמפניה די מהר נתנה לי בראש, כנראה היה שם משהו יותר חזק. המתוק שלי כנראה פחד שאני יסרב לו, טיפש. הרגשתי את הנשימה החמה שלו. עזבתי אותו לרגע כדי להתרענן קצת. כאשר חזרתי האור היה מוחשך, ניגנה מוזיקה שקטה, עכשיו הבנתי שאני מוכנה. נישקתי אותו מהר והתחלתי להגשים את התוכנית שלי. ביחד עם המוזיקה התחלתי לפתוח את הכפתורים על החולצה שלי, ראיתי שזה מגרה אותו.

התקרבתי אליו וזרקתי את החולצה עליו, הרגשתי סטירה קלה על הטוסיק שלי. לא מיהרתי להמשיך להוריד את הבגדים שלי, זה היה תורו. עמדתי על הברכיים כאשר פתחתי לו את החולצה שלו. באותו הזמן נישקתי את הצוואר ואת הכתפיים שלו. כאשר החולצה שלו כבר הייתה למטה העברתי עם הלשון מהבטן שלו ועד השפתיים ונישקתי אותו בתשוקה.

הריח שלו שיגעה אותי, דחפתי אותו על המיטה ובלי בושה עליתי עליו והתחלתי להוריד את המכנסיים שלו. החצאית הפריעה לי לכן היא ירדה ישר אחרי שהמכנסיים שלי נחתו על הרצפה. הפכתי אותו על הבטן והתחלתי לעשות לו עיסוי ארוטי. נאלצתי לעצור לשניה כדי להוציא שמן עיסוי.

"האי, על תרדם, אני עוד צריכה אותך היום!"

"עם תפסיקי עם זה, אז אני יוכל"

"טוב, בסדר"

זה היה הפעם הראשונה שהוא ראה אותי בהלבשה תחתונה ארוטית שלי. הוא קפץ עלי כמו חייה רעבה. זה היה מאוד חם, תוך שניה כל מה שהיה עלי זה רק הגרביונים. הוא כבר היה מוכן להכניס לי.

"חכה רגע"

הלבשתי את הקונדום עם הפה שלי.

"עכשיו אני מוכנה"

הוא נכנס לתוכי בכל הכוח, בלי לחכות, מהר, חזק. זה היה פשוט אלוהי. סקס כל הלילה, אורגזמות בלתי מופסקות, שתיה , תנוחות שונות. וכאשר שנינו התעייפנו נרדמנו מחובקים. בבוקר התעוררתי מנשיקה חושנית וחלקית חזרנו על הדברים שהיו בלילה.

Tags: