בוקר טוב

סקס , תמונות ארוטיות

בוקר טוב

שמש נכנסת דרך החלון לחדר שינה של הדירה הדיסקרטית שלנו. אני מתעוררת מוקדם בבוקר, מחבקת אותך חזק. בזהירות כדי לא להעיר אותך נוגעת את הפנים שלך עם קצות האצבעות. אני ממשיכה עם הנגיעות שלי אל החזה, בטן ומגיעה לגומייה של התחתונים. אני נכנסת מתחת ומסתכלת על התגובה שלך. הנשימה שלך עמוקה ורגוע, או שאתה עדיין יושן או שאתה עושה את עצמך ממש טוב. היד שלי נכנס לתוך התחתונים ולקוחת את האיבר שלך. אני מעדיפה לחשוב שהאיבר הקשה שאני נוגעת זה לא רק תוצאה של זקפת בוקר אלה הוכחה שאני הייתי חלק מהחלום שלך.

אני ממשיכה בזהירות לשחק בזין שלך, הוא כל כך חם וקשה, עם אור כל כך רך. את היד שניה הכנסתי לתוך התחתונים שלי והתחלתי לשחק עם עצמי. אני כל כך אוהבת להביט עליך, על השפתיים החושניות שלי, אני כל כך רוצה לנשק אותך, אבל אני לא רוצה להעיר אותך כי אני רוצה להמשיך את מה שאני עושה.

אבל אתה מתעורר, או שסתם נמאס לך לעשות את עצמך ישן. אתה פותח את העיניים, מחייך ומחבק אותי חזק חזק. התנועות שלי מתחילות להיות יותר מהירות וחזקות, אבל אנחנו לא רוצים לסיים את זה ככה?

אתה, כאלו קורא את המחשבות שלי, מוריד את הידיים שלי. מוריד את התחתונים הרטובים שלי ומתפשט בעצמך ואז משיב אותי עליך. אני לוקחת את הזין שלך ומכניסה אותו לתוכי, אז באיטיות מתיישבת וגניחה קצרה. ביחד עם הגניחה יצאה לי שם. שם שלך אהוב שלי. איך רציתי את זה!

אתה תופס את הירכיים שלי ומתחיל להקפיץ אותי על הזין שלך. שוב ושוב ושוב. עם כל תנועה גל של חום עובר דרך הגוף שלי והחשק רק גודל. אני כבר רוכבת עלך בעצמי, נצמדת חזק אל הגוף שלך, מכניסה את הציפורניים לתוף הכתפיים שלך. עם כל תנועה אני רוצה יותר ויותר מהר. כשאני יורדת אני רוצה להרגיש את הזין כמה שיותר עמוק, אני רוצה שהוא ימלא אותי עד הסוף.

התנועות שלי מתחילות להיות אקריות יותר – אתה מבין שאני מאוד קרובה לשיא של הנאה. עם צרחה חזרה אני גומרת, מחבקת אותך ומנשקת אותך. את עדיין לא גמרת, מסובב אותי על הבטן ומתיישב מעלי. הגוף שלי משוחרר מידי לכל תנוחה אחרת.

אתה שוב פעם מכניס את הזין לתוכי, התנועות שלך בהתחלה כל כך עדינות ואיטיות, עם הזמן הקצב עולה. אתה תופך את התחת שלי חזק יותר ככל שהמהירות התנועות שלך עולה. אני מרגישה שאתה על הקצה. אני אוהבת את ההרגשה הזאת שלפני האורגזמה שלך. אני מרגישה כל וריד של הזין שלך. אתה גומר על הטוסיק שלי עם גניחה חזקה במאוד.

אז אני מתעוררת, זה היה חלום מדהים וכרגיל איתך ביחד. כמו בכל בוקר החודש הזה אני לוקח את הטלפון ורואה הודעה ממך "בוקר טוב מתוקה, איך ישנת?"

Tags: