פעם ראשונה

ליווי סקס , סקס , עיסוי ארוטי

פעם ראשונה

שמרתי על הבתולים שלי עד הנישואים. כאשר אחרי חגיגה סוף סוף הגענו לדירה הדיסקרטית עם בעלי החדש עברו בתוכי הרבה רגשות שונות. קצת פחדתי, קצת התביישתי, למרות שבתאוריה ידעתי הכל. עדיין הייתי לבושה בשמלת כלה, בעלי מזג לנו שמפניה ונתן לי כוס.

-"לחיים יפה שלי" – הוא אמר לי עם חיוך

שתינו, הוא התקרב אלי, תפס אותי עם יד אחת וליטף עם השניה את הצוואר שלי. אז הוא חיבק אותי חזק יותר והתחיל לנשק אותי. הוא הוציא את הסיכות ששמרו על התסרוקת שלי והשיער שלי התפזר על הכתפיים. הוא סיבב אותי עם הגב אליו, פתח את השמלה מאחורה והוריד אותה למטה והמשיך לנשק את הצוואר ואת הגב שלי. השמלה ירדה אל הרגליים שלי, נשארתי רק בהלבשה תחתונה, גרביונים לבנים ועקבים. הרגשתי את עצמי מסמיקה, אבל הוא נצמד אל הגב שלי והתחיל ללטף את השדיים שלי דרך הבד של החזייה. הרגשתי את התרגשות שלו ואת הנשימה החמה שלו באוזן. הוא פתח את החזיה, סיבב אותי בחזרה והתחיל עם השפתיים ולשון לענג את השדיים שלי.

רעדתי מהתרגשות ורגשות חדשות, כל הגוף שלי ענה בגלים של חום. בעלי המשיך לנשק אותי, אבל עדיין הרגשתי לחוצה. הוא לחש לי מילים מחרמנות לאוזן, ניסה לחרמן אותי עם הנשיקות. אז הוא עצר והתפשט, זאת הייתה פעם ראשונה שראיתי אותו בעירום וקצת נבהלתי מה זין העומד שלו. באותו הרגע הוא הרים אותי על הידיים ולקח למיטה. הוא קרע את כל הבגדים ממני, אבל אז כנראה ראה פחד בעיניים שלי ונרגע קצת. הוא התחיל להיות הרבה יותר עדין, נשיקות קלות וללטף את הגוף שלי בעדינות. התחלתי להשתחרר לאט לאט, הרגשתי כל מגע שלו, כל תא בגוף שלי התחילה להתחמם. זה היו רגשות שלא הרגשתי בחיים שלי לפני.

הרגשתי את הגוף החם של בעלי, הרגשתי את הנשימה המהירה שלו, אבל יותר מכל הרגשתי את הזין קשוח שלו שנצמד לגוף שלי. הרגשתי פחד וחרמנות באותו הזמן. הרגשתי חום בין הרגליים והבנתי שאני כבר רטובה. עם כל הגוף הרגשתי חום, הלב שלי היה מוכן לקפוץ החוצה. הוא הכניס כרית מתחת לטוסיק שלי והתחיל לשחק עם הדגדגן. כאשר הוא סוף סוף פתח את את רגלי והצמיד את הזין שלו, נלחצתי

-"תשתחררי חמודה, אל תפחדי, אני אנסה להיות עדין"

הוא נישק אותי, ליקק אותי והכניס באיטיות את הזין. כאשר הוא הגיעה לקרום הבתולים שלי, הוא עשה תנועה חזקה קדימה ואז עצר. הכאב היה הרבה יותר חזק ממה שחשבתי, דמעות יצאו מהעיניים. ניסיתי לדחוף אותו, אבל הוא רק חיבק אותי חזק יותר והתחיל לנשק. ניסה להרגיע אותי. כל הזמן הזה הוא היה בתוכי בלי לזוז. הכאב לאט לאט נעלמה, השתחררתי והוא התחיל לזוז. בהתחלה באיטיות ובעדינות. הרגשתי כל תנועה שלו. אם הזמן הוא הגביר את קצב והחדירות התחילו להיות יותר עמוקת. הנשימה שלו הפכה להיות מאוד כבדה, הגניחות שלו יותר חזקות. ואז הרגשתי שהוא התפוצץ בתוכי.

לצערי בסקס הראשון שלי לא קיבלתי אורגזמה. הכאב לא אפשר לי להשתחרר ולא יכולתי לחושב אפילו על הנאה. את הבנה איך לקבל הנאה מסקס בזמן מפגש אינטימי קיבלתי יותר מאוחר.

Tags: