ורד שלי

ליווי סקס , סקס , תמונות ארוטיות

ורד שלי

אני זוכרת איך תקופה אחד לא ראיתי אותה מספר ימים. וכאשר היא אמרה לי שהיא הגיעה זרקתי הכל ונסעתי אליה. היא המתינה לי. לבושה בחלוק משי קצר שלא הסתיר שום דבר ורק הדגיש את עיקולים הסקסיים של הגוף שלה. זה שלא היה שום דבר מתחת היה ברור כשמש. הפטמות העומדות שלה בלטו כל כך חזק שלא היה ברור למה היא בכלל מחביאה את הגוף שלה תחת הבד הדק הזה. הייתי מוכנה לקפוץ עליה ישר, אבל היא עצרה אותי. 
-"זה בשבילך" – יא נתנה לי חתיכת בד עם גומיה. הסתכלתי עליה בחוסר הבנה, אבל אז המבט שלי הפך למתחנן. אבל אי ממש לא מתכוונת לוותר. נאלצתי לעשות מה היא רוצה וללבוש את הכיסוי עיניים. אז שמעתי רעש של בד נופל. הבנתי שהיא עומדת מולי ערומה לגמרי. חמה וחרמנית. דרך הכיסוי עיניים יכולתי לראות את השדיים העומדים שלה. כל הגוף שלי בער מתשוקה. 
-"תתפשטי" – היא אמרה לי. ואני ישר התחלתי לעשות את זה. התפשטתי לאט, ידעתי שהיא אוכלת אותי עם העיניים. 
זה היה גם מביך וגם מחרמן לעמוד ככה ערומה באמצע החדר בגלל שהיא הייתה ליד. זה לא משנה שגם היא ערומה, עדיין הרגשתי את עצמי חסת עונים. מעבר לזה, הייתי בטוחה שהיא ממש לא מתביישת להיות ערומה. 
ברגע שנשארתי ערומה לגמרי היא נתנה לי כוס. הוא היה גדול ומלא. 
-"תשתי" – שוב פעם היא נתנה לי פקודה. התחלתי לשתות באיטיות וכאשר עשיתי כמה לגימות ניסיתי לעצור. אבל היא לא נתנה לי לעשות את זה. הכוס התחיל להתרומם והתחלתי לבלועה את היין. בסוף כבר בכושי היה לכ כוח לבלועה. הרגשתי שהיין נשפך על הפנים שלי וזורם על כל הגוף שלי. ידעתי שהיא נהנית מזה, אז זה אומר שגם אני נהנית. 
בסוף היא לקחה את הכוס עם קצת יין שנשאר ואמרה
-"זה לא טוב להשאיר יין. אבל אם את לא רוצה יותר אני אמצא מה לעשות איתו"
רגע אחרי זה הרגשתי את הכוס על הפטמה שלי וכמה טיפות נשפכו על העור. אותו דבר קרה גם לפטמה השניה שלי. כל הזמן הזה פחדתי לזוז, פחדתי לעשות משהו שאני לא אמורה לעשות, פחדתי להרוס את התוכניות שלה. אבל כאשר השפתיים שלה נסגרו על הפטמה שלי כל הגוף שלי רעד. 
אז היא לקחה את היד שלי והובילה לחדר שינה. הרגשתי ריח ורדים חזק. ריח הזה והיין ששתית גרמו לראש שלי להסתובב. הרגשתי שאני הולכת ליפול, אבל היא השכיבה אותי על המיטה. הריח של ורדים התחזק ואז הרגשתי עליי כותרת עוברים על השפתיים שלי. פתחתי את הפה שלי ואז הבנתי שאני מתנשקת עם פרח. זה אולי היה מצחיק, אבל זה הדליק אותי וניסיתי לנשק אותה בתשוקה ובעדינות כדי לא להרוס את הפרח.
-"את אוהבת ורדים? אוהבת לנשק אותם? אולי גם תעשי אהבה איתם?"
אז הרגשתי את הגבעול ומיד קיבלתי עקיצה מהקוצים.
-"תחזיקי חזק. ורד בלי קוצים זה לא ורד" 
עשיתי את מה שהיא ביקשה. זה גרם לי לקבל עוד מספר עקיצות, אבל זאת הייתה רק ההתחלה. אחרי זה הרגשתי שתי גבעולים התחילו לגלוש על הגוף שלי. נגיעות עדינות על הידיים, על הצוואר, על השדיים. כל זה גרם לי לנשום עמוק. היה לי קשה להבין מה קורה מסביב.  הראש שלי הסתובב, אבל כל נגיעה הרגשתי מצויין. אז כאב חזק החזיר אותי לשפיות, קוץ נוסף נכנס לעור שלי ואז עוד אחד. הבנתי שורד אחד שוכב עליי. רגע אחרי זה עוד אחד ואז עוד אחד. הם שכבו על הגוף הערום שלי ושרטו את הגוף שלי מה שרק הדליק אותי עוד יותר. 
רק התרגלתי עם הרגשות, היא הוסיפה עוד אחד. ונגיעה חדשה התחילה לשגעה אותה. הנגיעה הזאת התחילה מאזור הברך והתחילה לעלות למעלה על הירך הפנימי. בלי אפשרות להתנגד לה, פתחתי את הרגליים שלי. הגבעול עבר על הכוס שלי ועבר לרגל שני. אבל הוא חזק מהר מאוד. כבר גנחתי ופחדתי לזוז כי ממש לא רצית עקיצה נוספת. היה קשה מאוד להחזיק את עצמי בידיים. הגבעול מצא את המטרה שלי. היא לחצה יותר ויותר חזק על הכוס שלי וגרמה לגוף שלי להתפתח חזק. הורדים על הגוף שלי שרטו את כל הגוף שלי בגלל זה. זה היה מהמם, אבל ורד לא היה יכול לתת לי את מה שאני רוצה.
אבל היא הייתה ליד ובאיזשהו שלב לחשתי "אני לא יכולה יותר" ורגע אחרי זה השפתיים שלי התנפלו על הגוף שלי. 

Tags: